Anglický trevor Bayliss podporuje Ben Stokes, aby sa zotavil z posledného prepadu T20

Trevor Bayliss očakáva, že Ben Stokes sa bude aj naďalej dostať do tlakových situácií napriek svojmu prenikavému zážitku vo finále World Twenty20.

Stokes bol pádníkom v Eden Gardens po tom, ako odobral loptu za rozhodujúci konečný výsledok Turnaj. West Indies ešte potreboval 19, aby vyhral, ​​ale Carlos Brathwaite sa roztrhol do Stokes so štyrmi po sebe nasledujúcimi šiestimi, opúšťajúc karibský bok a jalovník sa zrazil na hromadu. Okamžite zistila, že 24-ročný Stokes nebude ľahko znášať svoje bremeno, pretože sa díval na Bet365 nevedomú a prázdnu do noci v Kolkata, ale Bayliss, anglický tréner, je presvedčený, že nedôjde k žiadnemu trvalému poškodeniu.

Je to jeden z tých blokov – ak by sme zajtra mali hrať, položil si ruku na poslednú misu, “povedal austrálsky.” Nikto nevinil Stokesyho za nič.Aby som bol úprimný, je srdcom a dušou tohto tímu. Ak všetci dajú polovicu ako Stokesy, urobili by sme dlhú cestu.

“Nemôžete spochybniť Benovo vedenie v tíme alebo úsilie, ktoré vkladá.Nezáleží na tom, či je battling, bowling alebo polícia, dáva vám 100%, kým v nádrži nie je nič.

“Čím viac týchto kriketníkov môžeme vyrobiť, tým lepší je anglický kriket . ”

Stokes sa prvýkrát ocitol v rozhnevanej výmene s batolistou Západnej Indie, Marlonom Samuelse, keď dráma dosiahla svoj záver. Samuels mohol mať Bet365 Slovacko posledný Smieť sa tentoraz a zdôrazniť toľko na nepríjemnej tlačovej konferencii, ale Bayliss nebude chcieť uklidniť Stokesovu povahu. “Myslím, že je trochu histórie medzi týmito dvoma od posledného turné Anglicka do Západné Indie, “povedal.

” Ben je jeden z tých hráčov, ktorí sa živia tým. Niektorí hráči niekedy hovoria a nemôžu naozaj podporiť.Ale Stokesy je jedným z tých hráčov…to je to, čo ho zapríčiňuje, to je to, čím jeho džúsy tečú a robia ho tak dobrým, ako je on.

“Nie je to jediný z celého sveta. Existuje celá rada ďalších hráčov, ktorí robia to isté – skoro vytvárajú vlastnú diskusiu alebo čokoľvek, čo to chcete nazvať, psychiky sa zdvihnúť a dostať ich hlavu do hry. To všetko prináša to najlepšie z neho. “Anglicko prekonalo všetky očakávania, že sa dostalo do finále súťaže a príde do niekoľkých loptičiek, ktoré zdvihnú trofej.Prišli ako tím ešte v počiatočných fázach prechodu pod Baylissom, s obmedzenými skúsenosťami z turnaja a niekoľkými hráčmi, ktorí v Indii nikdy predtým nestáli.

“Už sme mali toľko textov a e-mailov, Že kriket je stavkova kancelaria Bet365 späť na prednej strane takmer späť v ľudských mysliach, kde možno v poslednom roku alebo dvoch to nebolo, “povedal.

” Myslím si, že podpora bude pokračovať ďalej Hráči, hráči to budú cítiť a tešíme sa na leto a cítime takú podporu. “Na začiatku turnaja sme určite vyrazili, aby sme si zahrali dobrý kriket a vedeli, či my Urobili sme, že by sme si dali sami seba šancu. To je to, ako to vyzeralo.

“Samozrejme, že finále bolo sklamaním, ale som nesmierne hrdý na to, ako sa v posledných niekoľkých týždňoch hrali.Pokiaľ budeme hrať dobrý kriket a niekto musí urobiť niečo pozoruhodné, aby nás porazilo, vyhráme veľa hier. “

Anglický trevor Bayliss podporuje Ben Stokes, aby sa zotavil z posledného prepadu T20
Rate this post